Ota yhteyttä!

Tili-Isännät palvelee Somerolla

Tili-Isännät on Somerolla toimiva ammattitaitoisia tilitoimisto- ja isännöitsijäpalveluita tarjoava yritys. Tutustu palveluihimme ja ota yhteyttä!


Yhteystiedot

Tili-Isännät

Y-tunnus: 1957588-3

Hämeentie 2

31400 SOMERO

Puhelin: 0400 905 548


Isännöinti, maatalous- ja liikekirjanpito

Ali Tuominen

p. 040 576 5428

ali.tuominen@tili-isannat.fi


Isännöinti, liikekirjanpito, palkanlaskenta

Virpi Pohjaranta

p. 0400 318 863

virpi.pohjaranta@tili-isannat.fi


Isännöinti, maatalous- ja liikekirjanpito, palkanlaskenta

Pirjo Haavisto

p. 0500 470 997

pirjo.haavisto@tili-isannat.fi


Isännöinti

Timo Hirvonen

p. 040 966 0366

timo.hirvonen@tili-isannat.fi


Liikekirjanpito, palkanlaskenta

Marketta Torkkomäki

p. 044 542 7497

marketta.torkkomaki@tili-isannat.fi


Maatalous- ja liikekirjanpito, palkanlaskenta

Mia Salomaa

p. 0400 905 548

mia.salomaa@tili-isannat.fi


Kiinteistösihteeri, toimisto

Tiina Nieminen

p. 0400 905 548

tiina.nieminen@tili-isannat.fi

Kiinnostuitko palveluistamme?

Mikäli haluaisit kysyä lisää palveluistamme, ota meihin yhteyttä oheisella lomakkeella täyttämällä siihen yhteystietosi ja vapaamuotoinen viestisi.
Palaamme asiaan mahdollisimman pian!

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota sähköpostitse.
Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota tekstiviestitse.